Home / Kryesoret / Çka thotë Ali Ahmeti për Arbër Xhaferrin (VIDEO)

Çka thotë Ali Ahmeti për Arbër Xhaferrin (VIDEO)

Ali Ahmeti, kryetar i BDI’së në rrëfimin për Zona Express flet edhe për mosvlerësimin e figurës së Arbër Xhaferit në të gjallë të tij.

“Një e keqe është të shqiptarët, që ne njerëzit i vlerësojmë pasi vdesin. Njerëzit duhet të vlerësohen sa janë gjallë. Njerëzit duhet të nderohen edhe sa janë gjallë për punët e tyre, për veprimtaritë e tyre që bëjnë. Kur të vdesin:, thotë Ahmeti.

Zona Express përgatitet nga Gazeta Express dhe transmetohet në RTV Dukagjini.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *