Home / Showbiz / “Çmendet” aktori shqiptar , heq këpucët në emision dhe kruan hundët (VIDEO)

“Çmendet” aktori shqiptar , heq këpucët në emision dhe kruan hundët (VIDEO)

“Çmendet” aktori shqiptar , heq këpucët në emision dhe kruan hundët (VIDEO)

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *