Home / Kryesoret / Dalin pamje të reja, Sela u shkel në kokë nga protestuesit (Foto)

Dalin pamje të reja, Sela u shkel në kokë nga protestuesit (Foto)

Vazhdojnë të dalin nëpër rrjete sociale pjesët e dhunës ndaj kryetarit të LR-PDSH-së dhe deputetit të Aleancës për shqiptarët, Ziadin Sela, 

 

Nëpër fotografi shihet edhe se si protestuesit e shkelin në kokë kryetarin e LR-PDSH-së.

Këta protestues morën dënimin me kusht por me burg shtëpiak.

Sela dje pas rrëfimit në Prokurori Themelore Publike tha se nuk e kanë rrahur protestuesit por sistemi politik. /Telegrafi/

 

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *