Home / Showbiz / Del edhe një video e re e Renesë ku shihet duke e festuar ditëlindjen (Video)

Del edhe një video e re e Renesë ku shihet duke e festuar ditëlindjen (Video)

Sot është bërë dy vjeçe vajza e këngëtareve tonë të njohur Nora Istrefit dhe Robert Berishës

Ndërsa gjatë kësaj dite të veçantë dhe feste në familjen e Renee’së u kujdesen prindërit e saj që t’ia bëjnë sa më të bukur, ku më pas ishte Nora ajo e cila ndau një moment shumë të mirë të ditëlindjes së vajzës me ndjekësit e saj në instagram.

Në videon që do ta shihni më poshtë shihet Renee në momentin kur iu fryn qirinjve në një tortë të madhe.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *