Home / Showbiz / Del videoja kur Luana i jep fansit shpresa: Duhet ta gjejmë, sepse do martohem me të

Del videoja kur Luana i jep fansit shpresa: Duhet ta gjejmë, sepse do martohem me të

Luana Vjollca ishte në qendër të mediave për shkak të incidentit që pati me fansin e “çmendur” pas saj.

Besmir Lila, dhe i dashuri i saj Krenar Çoçaj u përshinë në një incident muajin që lamë pas.

Mirëpo, duket se Luana i ka dhënë shpresa “fansit”, pasi dy vjet më parë ajo ka qenë e ftuar në emisionin e Ermalit dhe ka pranuar se prej 3 vitesh ai i çonte buqeta me lule dhe se dhuratat i pëlqenin, e kënaqnin dhe si mënyrë falenderimi i ndante në Instagram.

Por në një moment ajo kërkon të gjendet, sepse do të martohet me të. Edhe pse e thënë me shaka Luana duhet t’i ketë “fryrë më shumë zjarrit”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *