Home / Lajme / Maqedoni / Demolohet dhe grabitet zyra e ”Civil” (Foto)

Demolohet dhe grabitet zyra e ”Civil” (Foto)

Zyra e OJQ ”Civil-Qendra për liri” është demoluar gjatë fundjavës së kaluar, 

Demoluesit kanë shfrytëzuar festën e 1 majit ku nuk ka pasur asnjë të punësuar në zyrën e OJQ ”Civil-Qendra për liri” dhe ka vjedhur teknologji, duke përfshirë këtu kompjutorë, monitorë, hardiskë, kamera dhe telefona.

Nga OJQ ”Civil-Qendra për liri” thonë se shpresojnë se organet e rendit do të gjejnë fajtorët dhe të njejtin do të dënohen.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *