Home / Showbiz / Diane Kruger përgëzohet nga ish-i dashuri(VIDEO)

Diane Kruger përgëzohet nga ish-i dashuri(VIDEO)

Joshua Jackson uroi ish-të dashurën e tij Diane Kruger për çmimin e aktores më të mirë në Festivalin e Filmit në Kanë të dielën më 28 maj, duke i dërguar një mesazh në një post të ëmbël llogarinë e tij Instagram.

“Duke qenë dëshmitar i integritetit dhe përkushtimit që ju sillni në çdo punë, jam më se i lumtur që more atë që e meriton. Urime”, transmeton Klan Kosova.

Kruger, 40-vjeçare, fitoi çmimin për performancën e saj në dramën gjermane “In the Fade”, një film rreth pasojave të një bombardimi terrorist.

Në fjalimin e saj, aktorja nderoi njerëzit që janë prekur nga sulmet terroriste, duke u thënë atyre që “duhet të vazhdojnë të jetojnë” pasi kanë humbur dikë që “ju lutemi ta dini se nuk jeni të harruar”.

Interesante

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *