Home / Showbiz / Diçka nuk shkon me këmbët e aktores së njohur

Diçka nuk shkon me këmbët e aktores së njohur

Aktorja e njohur, Kristen Stewart i ka habitur të gjithë me një fotografi që po qarkullon në rrjete sociale ku shenjat e zeza mbulojnë këmbët e saj.

27-vjeçarja ishte në xhirimet e filmit Underwater në New Orleans teksa qëndronte e ulur në një karrige dhe bënin përshtypje këmbët e saj të ekspozuara.

Gjithashtu, Kristen kishte disa të prera në gjunjët e saj, gjë që ka shqetësuar një pjesë të madhe të ndjekësve të saj.

Nuk dihet nëse kjo është bërë me grim për skenat e filmit të ri, apo ekziston ndonjë ngjarje të pazakontë që ka shkaktuar këto shenja.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *