Home / Lajme / Kronika e zezë / Digjet një veturë në Tetovë

Digjet një veturë në Tetovë

Dje në Tetovë është kapluar nga flakët një veturë e markës “Fiat” me tagra zvicerane, të cilin e ka drejtuar S.K.(48) nga Shkupi,

Nga policia informojnë se S.K. dhe persona të tjerë që ishin prezent në vend ngjarje e kanë lokalizuar zjarrin, por nuk kanë mundur që ta shpëtojnë pjesën e përparme të veturës, ku është djegur motori.

Inspektim ligjor kanë bërë ekipet e policisë së Tetovës dhe po punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *