Home / Showbiz / Dikur luante skeçe me “Qumilin”, sot Geta ka të pasmet më bombastike (Video)

Dikur luante skeçe me “Qumilin”, sot Geta ka të pasmet më bombastike (Video)

Që në moshë të re ajo merrej me aktivitete të ndryshme, muzikë, vallëzim, e aktrim.

Bëhet fjalë për aktoren e njohur Geta Beqa të cilën shumë shpesh e keni parë në skeqet e humoritstit të njohur Sevdai Radogoshi- Qumili.

Por Getën tani e njohim ndryshe,

Ajo tani merret me fitnes dhe së fundmi është shpallur kamipone e Evropës.

Geta tani është bërë shembull për shumë femra se si duhet të kujdesen për trupin e tyre.

Geta ka disa vjet me radhë ka ushtruar dhe tani ka një trup të përsosur.

Së fundmi ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram një video ku vë në pah të pasmet e saj bombastike.

“O zhvilll bre”, ishte një koment që i kishin bërë asaj.

Për më shumë mund ta shikoni videon më poshtë

Tani Geta është bërë sinonim i një trupi të përsosur për shumë fytyra të njohura publike.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *