Home / Lajme / Rajon / Dikush ka vendosur lule funerali përpara zyrës së Edi Ramës

Dikush ka vendosur lule funerali përpara zyrës së Edi Ramës

Disa nga protestuesit e sotëm në mënyrë simbolike kanë vendosur kurora funerali me lule përpara kryeministrisë.

Në to shkruhej: “Ndjesë pastë, nga populli”, “Ngushëllimet tona”.

Ndërkohë të shumta ishin edhe parulla me mbishkrime të tjera kundër qeverisë dhe kryeministrit Rama. Ndërkohe që protesta e sotme shkoi pa incidente, edhe pse nga ana e policisë ishin marrë masat për të parandaluar ndonjë të tillë.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *