Home / Showbiz / Diona Fona me sukses të madh në debutimin me “Havera” (Video)

Diona Fona me sukses të madh në debutimin me “Havera” (Video)

Këngëtarja e re në skenën e muzikës shqiptare, Diona Fona, ka pasur një start të suksesshëm në debutim.

Singli i saj debutues “Havera” është pritur tejet mirë nga publiku me rreth 150 mijë klikime në katër ditë pas publikimit të këngës së re.

Projekti është punuar nga BigBang dhe Gjiko në Redbox ku në tekst ka kontribuar edhe vet artistja.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *