Home / Lajme / Botë / Ditën e martesës nusja merr një shuplakë – (VIDEO)

Ditën e martesës nusja merr një shuplakë – (VIDEO)

Ishte momenti më i rëndësishëm i jetës së tyre dhe kur të gjithë prisnin betimin e çiftit, nusja merr një shuplakë të vërtetë nga partneri i saj.

Të gjithë mbetën të befasuar dhe nuk po kuptonin se çfarë po ndodhte. Por dhëndri thjesht donte të largonte një bletë nga fytyra e partneres së tij, por fatkeqësisht, ndoshta edhe nga emocionet, e qëlloi me shuplakë atë në fytyrë.

Video është kapur në SHBA dhe nuk kishte se si të ndodhte ndryshe, ajo është bërë menjëherë hit në rrjetet sociale.

 

Gjithashtu lexo

ISIS paralajmëron sulme në Itali – (VIDEO)

Spanja i kujtoi 14 viktimat e sulmeve të Katalunjës me një meshë të posaçme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *