Home / Showbiz / DJ shqiptar që e pëlqeni të gjithë së shpejti baba për herë të parë (Foto)

DJ shqiptar që e pëlqeni të gjithë së shpejti baba për herë të parë (Foto)

Në një mënyrë krejt origjinale dhe me humorin e tij karakteristik, DJ Vicky ka lajmëruar të gjithë miqtë se së shpejti do të bëhet baba për herë të parë.

Edhe pse është treguar i rezervuar për jetën e tij private, DJ Vicky i kishte dhënë disa sinjale se së shpejti statusi i tij do të ndryshonte, por vetëm një ditë më parë e ka ndarë me të gjithë miqtë virtualë:

“Po ti mi kur u fryve?” shkruan Vicky në profilin e tij ndërsa bën të habiturin kur shikon barkun e rrumbullakosur të partneres së tij.

Atij nuk i kanë munguar urimet e shumta nga të gjithë ndjekësit e tij në Instagram.

Për më shumë shikoni fotografinë më poshtë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *