Home / Showbiz / Djali i Gilit dhe Shyhrete Behlulit në mbrëmje të maturës: Shikoni sa elegant duken (Foto)

Djali i Gilit dhe Shyhrete Behlulit në mbrëmje të maturës: Shikoni sa elegant duken (Foto)

Këngëtarja prishtinase Gili e cila pothuajse ka arrit të jetë njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të të gjitha kohërave, me artin dhe paraqitjen e saj, sot ka një natë speciale.

E këtë gëzim ajo e ka nda me ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale duke i uruar Redonit për mbrëmjen e maturës, shkruan kosovarja.

Nuk kanë të ndalura urimet dhe gëzimet në familjen e Shyhrete Behlulit.

Këngëtarja e famshme kosovare sot e ka përcjellë djalin e saj, Lumin për mbrëmjen e maturës.

“Lumi të uroj mbrëmjen e maturës,dhe të dëshiroj suksese”, shkruan Shyhretja në postim.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *