Home / Kuriozitete / Djaloshi në karrocë shikonte fëmijët tjerë se si luajnë, ja çfarë ndodhi më pas (Video)

Djaloshi në karrocë shikonte fëmijët tjerë se si luajnë, ja çfarë ndodhi më pas (Video)

Të gjithë ata që e shikuan këtë video, ranë vërtetë në dashuri me gjestin e fëmijëve të tjerë, shkruan revista Kosovarja.Shpeshherë njerëzit harrojnë të jenë të vëmendshëm në mënyrë të duhur me personat që kanë aftësi të kufizuara, ndërkaq gjesti që do të shihni më poshtë ka bërë vërtetë djaloshin të ndihet i barabartë me të tjerët.

Është një gjest i veçantë dhe një mesazh shumë i fuqishëm ky se sat ë padjallëzuar janë fëmijët dhe se vetëm që të ndihet djaloshi i barabartë, që të gjithë shokët e tij kishin improvizuar karroce dhe luanin së bashku.

Video ka marrë shumë komente dhe shikueshmëri të lartë, e poashtu është edhe shumë edukative.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *