Home / Lajme / Dora e Trump me dorën e Papës…video që po thyen rrjetin. Ja çfarë ndodhi

Dora e Trump me dorën e Papës…video që po thyen rrjetin. Ja çfarë ndodhi

Udhëtimi i parë zyrtar jashtë vendit i çiftit presidencial të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump dhe Melania Trump, ka rezultuar me shumë vëmendje të pajustifikuar ndaj duarve të tyre.

Nje video qe po ben xhiron e internetit, eshte ajo e momentit kur Donald Trump, duket se ka prekur doren e Papa Franceskut, dhe ai e ka shtyre me force doren e presidentit amerikan.

Videoja edhe pse mban logon e CNN, ka ngjallur dyshime per vertetesine e saj. Mrgjithate, ajo eshte bere hit ne rrjet.

Gjithashtu lexo

VMRO nis fushatë, Maqedonia do të ketë probleme me marrëveshjen me Bullgarinë

Komiteti Qendror i partisë opozitare maqedonase VMRO-DPMNE ka thënë se takimin e fundit është diskutuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *