Home / Lajme / Maqedoni / Duraku hedh poshtë akuzat ndaj tij për korrupsion dhe inkriminim (Video)

Duraku hedh poshtë akuzat ndaj tij për korrupsion dhe inkriminim (Video)

Kandiati për ministër i mjedisit jetësor dhe planifikimit hapësinor, Sadullah Duraku, i ka hedhur poshtë akuzat për inkriminim dhe korrupsion ndaj tij, përcjell Telegrafi Maqedoni.

 

Ai shprehet për TV21 se këto thashetheme janë ”përralla me tupan” nga portalet, individët që sipas tij, nuk ia duan të mirën vendit.

”Jo që Sadulla Duraku i garanton opinionit, por e njohin opinioni që asnjëherë nuk ka qenë i korruptuar, i inkriminuar, ka punuar për të mirën e këtij vendi”, u shpreh Duraku./Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *