Home / Lajme / Rajon / Durrës, i riu shkon te shtëpia e gjyshërve për t’u vetëvrarë, por ndodh ‘mrekullia’

Durrës, i riu shkon te shtëpia e gjyshërve për t’u vetëvrarë, por ndodh ‘mrekullia’

Vjen nga Tirana në shtëpinë e gjyshërve në Durrës dhe tenton të vetëvritet, por shpëtohet në kohë.

Një ditë më parë, policia bën me dije se në fshatin Koxhas, në banesën e gjyshërve të tij, është vetëhelmuar me fostoksinë shtetasi A.K. 22 vjeç, banues në Tiranë.

Fatmirësisht ai është konstatuar në kohë nga ana e familjarëve dhe më pas është bërë i mundur dërgimi i tij në urgjencën e spitalit të Durrësit. Aktualisht, mësohet se ai ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Ndërkohë kanë nisur hetimet për të zbuluar rrethanat e ngjarjes dhe shkaqet që e çuan të riun drejt aktit të rëndë të vetëflijimit.

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *