Home / Showbiz / E akuzuan për celulit, por shikoni si Kim Kardashian josh me fustan transparent pranë grimer-artistit shqiptar

E akuzuan për celulit, por shikoni si Kim Kardashian josh me fustan transparent pranë grimer-artistit shqiptar

Kim Kardashian është shfaqur sërish atraktive, por kësaj radhe para make up artistit të saj.

Makijazhi dhe flokët janë pjesa që Kim u kushton më së shumti rëndësi.

Kështu, sipas artistit të flokëve të saj, Chris Appleton, në një foto që ai e ka publikuar shihet fokus shumë i madh në punën e tyre, teksa aty nuk mungon as artisti shqiptar i make upit, Mario.

Kim duket më joshëse se kurrë në një fustan transparent, i cili tregon linjat e saj trupore.

Kim Kardashian së fundmi i është kthyer fuqishëm jetës publike pas plaçkitjes në Paris në tetor të vitit të kaluar.

Pak javë më parë bukuroshja Kim Kardashian derisa ishte në pushime, ishte kritikuar keq nga fansat e saj për të pasmet plot celulit.

E si pasojë, ylli i njohur kishte humbur 100 mijë ndjekës në Instagram.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *