Home / Kuriozitete / E dhimbshme: mjekët ringjallin foshnjën (Video)

E dhimbshme: mjekët ringjallin foshnjën (Video)

Kjo video që do të shihni më poshtë është vërtetë më se prekëse, ku shihet mundi i mjekëve për të shpëtuar foshnjën e sapolindur e cila sigurisht se kishte pasur komplikime dhe ishte në rrezik për të humbur jetën. Është vërtetë rrënqethëse mënyra e rikthimit në jetë por njëkohësisht një gëzim i madh që shihet në fytyrën e mjekëve

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *