Home / Kryesoret / E konfirmon Todorov, dorëhiqet nga mandati i deputetit

E konfirmon Todorov, dorëhiqet nga mandati i deputetit

Ish-ministri për Shëndetësi dhe Zëvendëskryeministri në qeverinë e OBRM-PDUKM-së, Nikolla Todorov minuta më parë në profilin e tij zyrtar në Facebook ka kumtuar dorëheqjen e tij nga mandati i deputetit,

 

‘Duke pasur parasysh se planifikoj që në të ardhmen të kontribuojë në profesionin tim kryesor si një avokat, si dhe mund të jap një kontribut më të madh në aktivitetet partiake, më lejoni t’ju informoj se kam vendosur të japë dorëheqje në funksionin e deputetit në Parlamentin e Republikës së Maqedonisë’, shkruan Todorov në profilin e tij në Facebook.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *