Home / Showbiz / E mbani mend Teuta Sadikun, ja ku ka mbetur sot (Foto)

E mbani mend Teuta Sadikun, ja ku ka mbetur sot (Foto)

Sigurisht që e mbani mend, pasi që humori i saj për shumë vite radhazi ishte pjesë e çdo shtëpie.

Fjala është për aktoren tejet të dashur për publikun shqiptar Teuta Sadikun.

Aktorja Teuta ishte pjesmarrëse e shumë kasetave dhe xhirimeve të festave të fundvitit. Ajo luajti shumë personazhe së bashku me të ndjerin Lecin, aktorin Cimen etj.

Por ka një kohë të gjatë që Teuta nuk është parë, a është larguar ajo përfundimisht nga televizioni.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *