Home / Lajme / E pabesueshme, amerikania lind foshnjën në kopsht zoologjik!

E pabesueshme, amerikania lind foshnjën në kopsht zoologjik!

Kymica Hubbard është gruaja e cila solli në jetë një fëmijë, duke e lindur atë në një kopsht zoologjik.

Ngjarja ka ndodhur në një nga vendet e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, teksa 24 vjeçarja po hipte në disa trena dhe papritur ndjeu se do të lindte, njofton Klan Kosova.

Burri i saj, Justin Hubbard, 27-vjeçar, e ndihmoi të dorëzojë vajzën e tyre Drea në prani të vizitorëve në kopshtin zoologjik në Omaha të Nebraskës.

“E dija se do ta lindja në kopshtin zoologjik dhe se nuk do ta bëja në spital”, tha Kymica për ABC News.

“Dëshiroja vetëm të sigurohesha… se ajo ishte e shëndetshme”, është shprehur Hubbard pas këtij rasti, njofton Klan Kosova.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *