Home / Showbiz / E pabesueshme, ja si duket Emma Stone në trailerin e ri

E pabesueshme, ja si duket Emma Stone në trailerin e ri

Aktorja e njohur Emma Stone ka rrëmbyer çmime pafund. Së fundmi ajo ka marrë çmimin e madh e Oscar 2017 për performancën e saj në “La La Land”.

Por aktorja nuk mjaftohet me kaq, ajo tashmë është duke u përpjekur për një sezon të ri çmimesh. Emma ëshë duke luajtur në filmin  “Battle of the Sexes” dhe duket e mrekullueshme.

Stone luan rolin e kampiones së tenisit Billie Jean King. Pamja e saj është frejtësisht ndryshe, aq sa ju nuk do ta njihni.  . Ajo shfaqet në trajler me syze rrumbullake dhe  flokët ngjyrë gështenjë.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *