Home / Lajme / Botë / E përdhunojnë dhe e hedhin si ushqim për qentë, zbulimi shokues i babait (FOTO)

E përdhunojnë dhe e hedhin si ushqim për qentë, zbulimi shokues i babait (FOTO)

Përdhunohet egërsisht dhe më pas u hidhet si ushqim qenve. Kështu një baba indian e gjeti trupin e vajzës së tij, të shqyer nga qentë dhe të mbuluar nga krimbat.

Mahender Singh, tregoi për mediat tragjedinë e rëndë të së bijës 22- vjeçare, e rrëmbyer dhe përdhunuar nga një grup personash.

Vajza kishte filluar punë së fundmi në një kompani farmaceutike pranë shtëpisë së saj në Sonipat, të Haryanam, në Indi, kur u vu në shënjestër, u rrëmbye, u përdhunua dhe më pas u hodh mes një grupi qensh, shkruan noa.al.

Autopsia në trupin e saj tregoi një sërë dëmtimesh të brendshme, përfshirë edhe një goditje në kokë që i mori jetën.

“Arrita ta njohë në sajë të veshjeve dhe një varëse të nënës së saj”, deklaroi babai për ‘Metro’. Vajza u zhduk më 12 maj, për t’u gjetur pas pesë ditësh. Dy nga të dyshuarit u identifikuan dhe arrestuan nga policia.

HARYANA, INDIA – MAY, 15, 2017: An album picture of the murdered 22-year-old girl taken two years ago in Haryana, India. nnThe 22-year-old girl was gangraped and killed by her jilted lover and his friends. They smashed her face with a brick and crushed the body under the wheels of their car to conceal her identity.nnStray dogs had eaten the victim¿s face and the lower portion of her body. The two accused of the crime, Sumit Kumar and Vikas, have been arrested.nnPhotography by: Cover Asia Press / Faisal Magray

Gjithashtu lexo

Aksidentohen dy autobusë dhe dy makina, 15 të lënduar në Strumicë

15 persona janë lënduar dje në një aksident rrugor në rrugën lokale në fshatin Bansko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *