Home / Lajme / Maqedoni / Edhe një ditë jo pune në Maqedoni

Edhe një ditë jo pune në Maqedoni

Sipas ligjit për festa në Republikën e Maqedonisë, nesër është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Maqedonisë,

 

24 maji (e mërkurë) Dita e e Iluministëve Mbarëslloven, poashtu do të jetë ditë jopune, njofton Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *