Home / Showbiz / Edhe sot krenarë Dauti dhe Lola, kjo është arsyeja (Foto)

Edhe sot krenarë Dauti dhe Lola, kjo është arsyeja (Foto)

Davidi siç duket e ka nis mbarë këtë semestër, një shprehje popullore thotë “dita mirë shihet në mëngjes”, është shprehur gjenerali Daut Haradinaj me rastin e kryerjes me sukses të vitit shkollor të djalit të tij Davidit

Emri i djalit të tij ka një veçanti në vete, sepse pikërisht këtë emër, gjatë luftës, gjenerali Daut Haradinaj e kishte mbajtur si nofkë.

Gëzimin për suksesin e tij mund ta shohim edhe te e ëma, Lola Haradinaj e cila është nusja më e përfolur në rubrikat rozë, për pamjen e saj, transmeton Kosovarja.

Stafi i revistës sonë i uron Davidit edhe shumë arritje tjera në shkollimin e tij, t’i bëjë krenarë prindërit ashtu siç bënë ata krenarë gjithë kombin.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *