Home / Showbiz / Edona James i jep fund martesës së saj

Edona James i jep fund martesës së saj

Edona James mund të krijojë shpesh lajm me fotot e nxehta të saj dhe veprimet e tjera kontraverse por duket që kësaj radhë nga transgjinorja shqiptare ka zhvillime të rëndësishme.

Prive.al nga burime të sigurta ka arritur të kuptojë se ajo i ka dhënë fund tashmë martesës disa vjeçare.

Megjithatë ende nuk dihet a do të përfundojë kjo martesë e saj e saj apo jo.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *