Home / Showbiz / Ekskluzive: Leonora Jakupi pranon dhuratë në Express Rozë (VIDEO)

Ekskluzive: Leonora Jakupi pranon dhuratë në Express Rozë (VIDEO)

Ka shumë vite në skenë, por nuk mbahet mend për ndonjë skandal. Jeta e saj private mbetet vetëm e saj dhe e paprekur nga mediat.

Në fakt, Leonora Jakupi, vet ka dashur kështu duke mos lejuar që ta përziej profesionin me gjëra që nuk kanë të bëjnë asgjë me skenën.

Ajo ka arritur deri këtu ku është falë punës dhe angazhimit profesional e jo situatave, nganjëherë edhe të shpikura që bëjnë koleget e saj, për të qenë në qendër të vëmendjes.

Këngëtarja së fundmi ka qenë e ftuar në intervistën e gjatë të emisionit Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndër të tjera këngëtarja ka pranuar një dhuratë nga një person i rëndësishëm në jetën e saj.

Se kush është ai dhe çfarë dhurate pranoi këngëtarja, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *