Home / Showbiz / Ermali dhe Ariana ‘shkëlqyen’ në dasmën e Dekorit (Foto)

Ermali dhe Ariana ‘shkëlqyen’ në dasmën e Dekorit (Foto)

Dasma që mblodhi emrat më të njohur të estradës sonë ishte dasma e Dekorim Sahitit dhe Adea Muharremit, e cila u mbajtë të premtën.
Në mesin e shumë artistëve pjesëmarrës në këtë dasëm, ishte edhe këngëtari Ermal Fejzullahu me bashkëshorten e saj Arianën,

Edhe pse Ariana atë natë nuk është ekspozuar shumë në videot që janë shpërndarë në rrjete socialem nga të pranishmit, ajo dje vendsoi të publikoi imazhe nga nga kjo dasëm.

Lexo edhe  Befason presidenti i La Ligas për Piquen, pasi ia drejtoi gishtin në barazimin me Villarrealin (Video)

Çifti dukeshin për mrekulli pranë njëri-tjetrit, kurse Ermali ishte kujdesur edhe për atmosferën duke kënduar disa këngë atë natë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *