Home / Showbiz / Ermali “sfidon” Arbanën me një të ftuar të veçantë sonte

Ermali “sfidon” Arbanën me një të ftuar të veçantë sonte

Pas disa “zënkave” mes Ermal Mamaqit dhe Arbana Osmanit, Ermali ka vendosur të ftojë në “Xing me Ermalin” ish banorin e Big Brother, Damianon. Shkak për këtë është bërë edhe kërkesa e publikut në redaksinë e emisionit. Damiano u skualifikua një javë më parë nga formati i ‘BB’ për shkak të thyerjeve të rregullave sipas produksionit. Për shkak të tij u eleminua edhe partnerja Armela. Gjithashtu, për shkak të kontratës me produksionin dhe rregullave, konkurrentët nuk mund të shfaqen në televizione të tjera përveç ‘Top Channel’ për një periudhë disa-mujore. Lëvizja e Ermalit duke si një “goditje” për Arbanën dhe emisionin që ajo drejton, duke qenë se programi i tij dhe ai i Arbanës shfaqen në në njëjtën ditë e orar; çka e bën audiencën e secilit program të ndahet në dysh.

Ermali shfaq një sekuencë video të emisionit të sotëm ku i thotë Damianos:

O Damiano çfarë të tha mendja që erdhe këtu? A je çmendur, pra a e kupton se çfarë telashesh mund t’i kesh hapur vetes tani? Arbana, mos më shaj Arbana”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *