Home / Showbiz / Fansi i obsesionuar vazhdon ta ndjekë Rihanna-n

Fansi i obsesionuar vazhdon ta ndjekë Rihanna-n

Rihanna ende është objektiv i një personi i cili ishte arrestuar jashtë apartamentit të saj në New York, gjatë kësaj jave.

Salmir Feratovic është deklaruar fajtor për hyrje pa leje, dhe ishte dënuar me pesë ditë arrest.

Megjithatë ai u lirua më herët për sjellje të mirë, dhe ishte parë rrugëve të New York ditën e mërkurë.

Arrestimi i tij i fundit duket që nuk do ta pengoj të vazhdoj ta ndjekë Rihannan, gjë që është duke bërë për disa kohë.

Ai veçse është parë tek vendbanimi i saj dy herë në vitin 2016, shkruan TMZ,

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *