Home / Showbiz / Fat si Afërdita, rrallë ndonjë vajzë ka

Fat si Afërdita, rrallë ndonjë vajzë ka

Është njëra ndër vajzat më me fat që mund të keni njohur.

E bukur, e famshme dhe në një jetë luksi, Afërdita Dreshajt shumë kush mund t’ia kishte lakmi.

Sidomos për të dashurin e saj nga Çekia që e trajton si princeshë.

Hokeisti që luan për një klub amerikan, Jakub Kindl, është shumë i kujdesshëm me të dashurën e tij bukuroshe.

Ai e pret atë me lule në takim, dhe jo lule dosido. Trëndafila të kuq të zgjedhur dhe të paketuar bukur në një buçet e po ashtu edhe një kafe e llojit të famshëm Starbucks.

Më pas, ajo ka publikuar fotografi të tjera të çiftit në një pishinë ku duket se po pushojnë, duke mos specifikuar lokacion.

Ah Afërdita, lum si ti!

 

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *