Home / Showbiz / Festë e madhe në familjen e Medës (Foto)

Festë e madhe në familjen e Medës (Foto)

Këngëtari Meda sot ka një natë feste

Këngëtari i ka bërë synet dy djemtë e tij fotografinë e të cilëve edhe e ka postuar në facebook.

“Sot Aldioni dhe Lorisi me sukses e kaluan (op). Dhe u ban Synet! Allahu i begatoft me te mirat e veta”, ka shkruar ai në Facebook.

Nuk dihet a do të organizoi ai ndonjë mbrëmje synetie për dy djemtë e tij, por nëse e bën sigurt do të jetë një mbrëmje e madhe ku shumë këngëtarë dhe fytyra publike do të marrin pjesë në të. /GazetaExpress/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *