Home / Kuriozitete / Festojnë divorcin me torte interesante (Foto)

Festojnë divorcin me torte interesante (Foto)

Në vitin 2015, rrjetet sociale u pushtuan nga njerëzit e divorcuar të cilët publikonin selfie të divorcit, duke e festuar ndarjen.

Tani, disa njerëz të tillë të cilët janë të kënaqur pas ndarjes, kanë ardhur me idenë e ‘tortave të divorcit’, të cilat po bëhen më të popullarizuara se asgjë më parë.

Gjatë vitit të kaluar, qindra gra dhe burra të ‘kënaqur’ pas divorcit me partnerin e tyre, pushtuan Instagramin me fotografi krenare që i bënin për të festuar fundin e martesës,

Tani ata po e festojnë ndarjen me torte. Këto torte interesante kanë pushtuar internetin:

         

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *