Home / Lajme / Kronika e zezë / Fier, i hyp flaka autobusit me pasagjerë

Fier, i hyp flaka autobusit me pasagjerë

Autobusi i linjës Fier-Përmet është përfshirë nga flakët në ecje e sipër mëngjesin e sotëm, por fatmirësisht pa dëme në njerëz. Sipas policisë së Fierit ngjarja ndodhi rreth orës 9. Menjëherë pas rënies se flakëve, pasagjerët kanë zbritur me shpejtësi nga autobusi dhe fatmirësisht asnjë prej tyre nuk ka patur probleme shëndetësore. Zjarri ndërkohe përfshiu të gjithë mjetin, duke shkaktuar dëme të mëdha materiale. Besohet se flaket erdhën si pasoje e defekti elektrik.

 

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *