Home / Lajme / Rajon / Fier – I riu futet për tu larë dhe mbytet në ujërat e liqenit të Kurjanit

Fier – I riu futet për tu larë dhe mbytet në ujërat e liqenit të Kurjanit

Një i ri ka humbur jetën mesditën e sotme në ujërat e liqenit të Kurjanit në Roskovec.

Policia bën me dije se rreth orës 14:00, shtetasi S.Sh,19 vjeç, banues në fshatin Vidhisht ka shkuar për tu larë dhe është mbytur në liqen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet për zbardhjen e shkakut të kësaj ngjarje.

Gjithashtu lexo

Tiranë: Vret bashkëshorten e më pas vetëvritet – (VIDEO)

Një telefonatë e mbërritur paraditen e së dielës në numrin e emergjencave 112, ka lajmëruar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *