Home / Showbiz / Fjolla e mbuluar xhiron veten në xhami (Video)

Fjolla e mbuluar xhiron veten në xhami (Video)

Fjolla Morina njihet si këngëtare që shpesh publikon poza provokuese në rrjetet sociale.

Mirëpo, gjatë muajit të Ramazanit, duket se ajo ka vendosur të agjërojë. Së paku kështu ka lënë të kuptohet përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ajo e ka publikuar një fotografi brenda një xhami, teksa e ka kokën të mbuluar me shami.

“Selamu alejkum. Urime muaji i shenjtë i Ramazanit. InShaAllah do të kemi agjërim të lehtë dhe të pranuar”, shkruan në përshkrimin e videos.

Xhirimi duket të jetë bërë në xhaminë e Sultan Ahmetit (xhaminë e kaltër) në Stamboll.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *