Home / Showbiz / Florent Abrashi dhe Albulena Jashari kritikojnë rëndë këngëtarët tanë për veshje (VIDEO)

Florent Abrashi dhe Albulena Jashari kritikojnë rëndë këngëtarët tanë për veshje (VIDEO)

Këngëtari më zërin me të veçantë Florent Abrashi dhe këngëtarja simpatike Albulena Jashari, kanë qenë të ftuarit e kësaj jave në rubrikën ‘In and Out’ të emisionit Express Rozë, për t’i komentuar veshjet e artistëve tanë.

Se kë e kritikuan dhe kë e lavdëruan e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme të emisionit më të shikuar në vend, Express Rozë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *