Home / Lajme / Rajon / Forca të shumta policie rrethojnë një lokal, dyshime për eksploziv

Forca të shumta policie rrethojnë një lokal, dyshime për eksploziv

Një pako e dyshimtë pranë një lokali në Elbasan ka alarmiar banorët dhe Policinë

. Forca të shumta policie kanë rrethuar ambientet e lokalit. Mësohet se tek shkallët e tij është hedhur një pako që dyshohet se është eksploziv.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *