Home / Kryesoret / Forca të shumta policore përreth Kuvendit të Maqedonisë (Foto/Video)

Forca të shumta policore përreth Kuvendit të Maqedonisë (Foto/Video)

Sot duhet që të votohet Qeveria e re e Maqedonisë, e më së voni, deri nesër, Qeveri e cila pritet që të sjell reforma të shumta. Me këtë rast, pritet që të merr fund kriza politike në vend,

 

Mirëpo, rasti i 27 prillit e ka alarmuar MPB-në dhe kjo mund të jetë arsyeja e pranisë së madhe policore përreth Kuvendit të Maqedonisë, ku duhet të fillojë seanca për zgjedhjen e Qeverisë së re.

Siç duket, policia ka vendosur që mos t’i lë hapësirë rastësisë dhe të jetë e gatshme për çfarëdo tentimi të mundshëm për të ndodhur diçka e ngjashme me 27 prillin.

Gjithashtu lexo

Miliarderi shqiptar do të investojë 180 milion euro në Shkup, ja emri i tij

Grupi Balfin ( në pronësi të miliarderit Samir Mane ) njofton blerjen nëpërmjet kompanisë së …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *