Home / Showbiz / FOTO/ Rihanës i del pesha jashtë kontrollit

FOTO/ Rihanës i del pesha jashtë kontrollit

Këngëtarja e famshme amerikane Rihanna duket se kohëve të fundit ka shtuar disa kilogramw.

Bukuroshja nga Barbadosi është parë të shtunën duke shëtitur në Manhatan të New Yorkut veshur me një palë xhinse dhe një këmishë të kaltër.

29 vjeçarja duket mjaft e plotë në këtë veshje dhe pwr kwtw arsye është komentuar edhe nga fansat në rrjetet sociale.

1 / 3

Lexo edhe:

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *