Home / Lajme / Maqedoni / Gazetarja e TV Sitel parshtron pyetje skandaloze zv/ndihmës sekretarin amerikan Hojt Ji

Gazetarja e TV Sitel parshtron pyetje skandaloze zv/ndihmës sekretarin amerikan Hojt Ji

Gazetarja e TV Sitel ka pyetur zv/ndihmës sekretarin amerikan Hojt Ji se a e di presidenti Trump se ju po qëndroni për vizitë në Maqedoni.

Kjo pyetje e ka bërë të qeshin Ji dhe ambasadori Bejli.

“Une jam Hojt Ji dhe punoj per Qeverine Amerikane…”.

Gjithashtu lexo

Kujt i pengon xhamia në Kodrën e Diellit dorëzohet padi penale ndaj ndërtuesit të xhamisë

Pronarët e vilave në Kodrën e Diellit deri në Prokurorinë Themelore Publike në Tetovë, kanë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *