Home / Lajme / Maqedoni / Georgievski, Boshkoski dhe Angelov do rikthejnë në VMRO ish anëtarësinë

Georgievski, Boshkoski dhe Angelov do rikthejnë në VMRO ish anëtarësinë

Lupço Georgievski, Lube Boshkoski dhe Stojançe Angelov nga java e ardhëshme fillojne me kampanjën intensive të rikthimit të anëtarësisë së vjetër në VMRO, transmeton Zhurnal.mk

Ata sot e kanë lajmëruar këtë iniciativë pas takimit që kishin pas zgjedhjeve të 11 dhjetorit. Që të tre kanë lajmëruar se nga java e ardhëshme do fillojë hapja e shtabeve nëpër gjithë vendin si dhe rikthimin e anëtarësisë.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *