Home / Lajme / Maqedoni / Geti i ulet në gjunjë Marinës por jo për ti propozuar (Video)

Geti i ulet në gjunjë Marinës por jo për ti propozuar (Video)

I ulet në gjunjë por jo ta propozojë.

Bëhet fjalë për Getoar Selimin dhe Marina Vjollcën të cilët kanë qënë të ftuar në dasmën e menaxherit të ‘Babastar’.

Në një video të publikuar çifti duken shumë të entuziasmuar duke kërcyer ku dhe reperi i ulet në gjunjë nuses së tij të ardhshme.

Kujtojmë se shumë informacione qarkullojnë se dyshja do të kurorëzojë dashurinë në martesë.

Videon mund ta gjeni këtu:

https://www.instagram.com/p/BUl_hrHDM_y/?taken-by=slaymariiina

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *