Home / Showbiz / Getinjo publikon fotografi me fëmijë që po mbajnë armë në duar! (Foto)

Getinjo publikon fotografi me fëmijë që po mbajnë armë në duar! (Foto)

Reperi Getinjo ka shokuar me një fotografi që e ka publikuar në Instagram.
 Ai shihet se është bashkë me Feron dhe dy fëmijë, të cilët kishin armë në duar, shkruan lajmi.net

E duke qenë se ata janë ende të mitur, dhe nuk u lejohet kapja e armëve, atëherë ky imazh është për t’u habitur pasi përçon një mesazh shumë të keq për këto gjenerata.

screenshot_3

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *