Home / Showbiz / Gëzim në familjen e Shyhretes, ja çka festojnë (Foto)

Gëzim në familjen e Shyhretes, ja çka festojnë (Foto)

Vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, Gresa sot ka një ditë të veçantë, ngase feston ditëlindjen.

Urimet për Gresën kanë nisur që në mëngjes nga gjithë familja, por më i veçanti është ai i nënës së saj, Shyhretes, shkruan lajmi.net.

‘Kush ka vajza botën ka.Urime Ditëlindjen vajza ime❤️’ ka shkruar Shyhretja në Instagram, urim të cilit ia ka bashkëngjitur edhe një foto të Gresës.

Atë e uruan edhe Engjëllusha dhe kunata Learta, kjo e fundit me një foto e veshur me veshje tradicionale të nuseve.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *