Home / Kuriozitete / Gjarpri habit banorët, shikojeni çfarë bën (Video)

Gjarpri habit banorët, shikojeni çfarë bën (Video)

Një video e re ka dalë online, që shfaq një gjarpër i cili gëlltiti një shishe të zbrazur plastike dhe më pas ka vështirësi që ta nxjerrë atë jashtë përsëri.
Videoja, e incizuar në Goa, Indi, shfaq gjarprin kobra duke e gëlltitur ngadalë shishen e plastikës, përderisa një turmë banorësh kureshtarë u mblodhën për të shikuar.
Gjarpri duket se nuk pësoi ndonjë dëmtim, pasi e nxori përsëri jashtë shishen e plastikës.
Kur banorët e panë gjarprin, menduan se kishte gëlltitur diçka të madhe të cilën nuk ishte në gjendje ta tretë.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *