Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjendet i varur 68 vjeçari nga Padalishti i Gostivarit

Gjendet i varur 68 vjeçari nga Padalishti i Gostivarit

Njëzet-vjeçari V.M nga Gostivari, mbrëmë rreth orës 11 është raportuar se në një shtëpi të braktisur në fshatin Padalishtë të Gostivarit, veçanërisht nën kulmin e asaj shtëpie, është gjetur i vdekur (varur) 68-vjeçari M.M me origjinë nga ky fshat, dhe i cili ka jetuar në Gostivar, ku prej muajit janar të këtij viti është raportuar si i zhdukur, njofton SPB-Tetovë, transmeton TetovaSot.

 Trupi i pajetë i M.M ishte në fazën e shkatërrimit. Pas raportimit ekipi i policisë dhe prokurori publik kanë arritur në vendin e ngjarjes, pas inspektimit të bërë dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë është dorëzuar për autopsi.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *